Skocz do zawartości

Lista bugów, błędów, proponowanych poprawek.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Za misje mapa skarbów kolega grając surą dostał hełm na ninje +6, po co mu na ninje?

2. Exp w trudnym lochu małp jest dużo lepszy niż na BO...

3. Za bodajże 3 misje dostaje się non stop ebonitowe kolczyki, których jest nadmiar na serwerze bo dropią praktycznie z każdego best. kapitana, no super ale po co?

4. Za misję na 45 lvlu dostaje się maksymalnie 30k yang - "bardzo dużo"

5. Drop RAD I EGZO - pytam się w jaki sposób mamy wbijać skille na G,P jesli jedynie można te przedmioty zdobyć za SM? Poza tym z metków w lesie i red lesie powinny dropić rady i egzo, ale nie dropią. Pytaliśmy Dawida na live, to powiedział że mamy za niski lvl żeby to dropiło...

6. Zmiana kanałów - ogólnie można je zmieniać zawsze i wszędzie, miałem taką sytuacje że bije się z typem o spot, a on sobie zmienia kanał mimo, że go atakuje. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem, że nie ma anty pvp. To samo z mobami, gdy nas zaatakują to nie powinno się dać zmienić kanału.

7. Optymalizacja silnika gry, są lagi głównie w m1 gdzie są sklepy, przez pety, które powinny być odwoływane gdy otwieramy sklep, albo ogólnie powinny sie nie odpalać w m1 na ch1 automatycznie.

8.  Ceny VIP są według mnie mocno wygórowane. Powinien być jakiś pakiet (PD,rękawica,moneta).

9. Polowanie 45 poziom, best fanatyki - nie ma ich... To samo było z wysokimi przywoływaczami na 40 lvl, ale już to naprawiliście. Super, ale sprawdźcie lepiej misje na dalsze lvl czy są ok.

10. Po zmianie channelu gdy odpalimy odrazu berserk to się nie odpala, dopiero za drugim razem zadziała..

11. Nie działa przedmiot rada zwierzaka, gdy klikam na niego nic się nie dzieje...

12. Itemki, tzw. śmieci które się zbiera przepuśćmy na 45-60 lvl są warte u handlary ok. 5k. Dropnąłem np. miecz szponu ducha +6 na 65lvl i jest wart 5k u handlary, przecież to żart. A najlepsze że jest jeden przedmiot, której ceny u handlary nie zmieniliście. Magiczny dzwon +0 kosztuje u handlary normalnie 22k tak jak być powinno z innymi przedmiotami.

13. Misje z zabijaniem metinów odpalają się dopiero po kilku godzinach. Mam teraz 48 lvl, zrobiłem misję z metinami ciemności. Logałem już wiele razy i kolejna misja na metki zazdrości się nie pojawia, a wiem że powinna taka być bo kumple już porobili.

Zapisywaliśmy z kumplami to wszystko tylko dzisiaj, więc błędów jest pewnie dużo więcej. Nie spotkałem się szczerze nigdy na żadnym serwerze z czymś takim, no ale cóż to gracze tworzą serwer, dlatego chcemy wam pomóc. Pewnie będziemy jeszcze tworzyć kilka tematów, pozdro. 

• Przerażony 1
Odnośnik do odpowiedzi

brawo wy koledzy kozak propozycja i mam nadzieje ze rozważą  ja od siebie dodam zeby dodali sklepy of line ułatwi nam to gre ja np jak i znajomi nie mamy tak super komputera zeby zostawic na noc to raz a dwa w koncu bedzie mozna cos kupic bo za duzo to nie ma w tym m1 i trzeba ksić pieniadze tak szczerze

a i niech cos zrobią z healerem bo grac nim to porazka zwiększenie ataku mozna sobie w tyłek wsadzic

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem wlasnie pisac, ale widze ze juz temat poruszony,

Ogolnie serwer bardzo fajny i sie przyjemnie gra, ale te lagi to kur*a tragedia straszna niestety, nie wiem czy to wynika z taniej/slabej maszyny na ktorej jest postawiony czy co, oraz zmiana kanalow, jak napisane wyzej i w sumie mogla by byc tez natychmiastowa jak to jest na wiekszosci serwerow, ale glownie to te lagi:)

Pozdro byczki i mam nadzieje ze powoli do przodu wszystko ogarniete bedzie

Edit:

Widzialem ze podobno byl naprawiony blad z respem metinow w miejscach ktorych nie mozna ich bic, ale jednak metin chciwosci w m1 nadal respi sie w oazie obok teleportera i strasznie ciezko jest questa skonczyc z nimi zwiazanymi.

Edit 2: Wezcie tez zmiencie te TP do m1 zeby do m1 tepalo a nie w rogu, niby pare sekund ale jednak denerwujace troche

Edytowane przez bibek
Odnośnik do odpowiedzi