Skocz do zawartości

Poprawki/Zmiany/Sugestie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poprawki:

- Poprawić/zwiększyć drop ksiąg klątw (słabo dropią) 30-1h dropu i ani jednej księgi

- Buffy/Aura/Czarowane i inne znikają po relogu/zmianie chanellu

- Zbugowana misja "Polowanie 40" oraz misja "Zapytaj sprzedawców" // Polowania - nie da się zrobić ponieważ nie respią ani nie ma nigdzie tych mobów które są w misji / Misja "Zapytaj sprzedawców" nie da się jej skończyć ponieważ nie można oddać itemów do handlarki (Wątroba Tygrysa/Zioła lecznice) 

- Misja Instrument Yu-Hwan (Nie można wydropić "nici" potrzebnej do misji)

- Lagi przy otwieraniu Skrzyń wód/skrzynek serwerowych

- Księga zapomnienia - nie pokazuje do jakiej profesji jest 

Propozycje:

- Dodanie egzo/rad do bossów (niska szansa dropu)

- Wymiana niepotrzebnych kd+3 na pelerynki lub możliwość ulepszenia na +4 (można wdrożyć jakiś ulep który jest tani na rynku, podniesie to jego wartość)

- Wymiana zbędnych KU na 1 losową np u Soona (3:1) 

- Zwiększyć nagrody za Polowania na większym lvl 

Będę edytować ten post, gdy przypomnę sobie jakiegoś buga lub co trzeba poprawić na serwerze

Odnośnik do odpowiedzi

kolego nie trafne są niektore uwagi 😉

ksiegi klatw dropia na odpowiednim levelu z odpowiednich mobow ja wydropilem 35 w 1h polecam sprawdzic z czego co dropi 😉

polowanie zostalo naprawione juz dawno

a misja zapytaj sprzedawcow od poczatku do konca do zrobienia najwidoczniej niewiesz z czego co dropic 😉 łapa!

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, WisekMT2 napisał:

kolego nie trafne są niektore uwagi 😉

ksiegi klatw dropia na odpowiednim levelu z odpowiednich mobow ja wydropilem 35 w 1h polecam sprawdzic z czego co dropi 😉

polowanie zostalo naprawione juz dawno

a misja zapytaj sprzedawcow od poczatku do konca do zrobienia najwidoczniej niewiesz z czego co dropic 😉 łapa!

Nie wiem czy wiesz, ale nie tylko ja mam problem z tymi rzeczami które wymieniłem więc... odpowiedz sam sobie

Odnośnik do odpowiedzi